Szerszámos üzletkötő [Hungary]

Üzletkötő munkatársat keresünk műszaki területre! Amennyiben rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal, vagy felsőfokú műszaki végzettséggel, akkor várjuk jelentkezésed!

Partnercégünk, több mint 30 éve meghatározó szereplője a magyar piacnak. A minőségi szerszámokkal és műszaki tanácsadással foglalkozó vállalat, a 90-es években kezdte meg működését. Stabil és hosszútávú együttműködést biztosítva keresik leendő üzletkötőjüket!

Üzletkötőként az alábbi feladatokra számíthatsz:

Új ügyfelekkel kapcsolatfelvétel

Termékek bemutatása, igényfelmérés

Ajánlatok előkészítése

Meglévő ügyfelekkel rendszeres kommunikáció

Nyílt napokon, kiállításokon és rendezvényeken való részvétel (Mach-Tech)

Juttatások:

Piacképes alapbér + jutalék, bónusz + cafetéria

Céges gépjármű magánhasználatra is

Rugalmas munkaidő

Az ideális jelölt:

Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal (gépipari forgácsolás, ipari szerszámok, megmunkáló gépek) rendelkezik, vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel

Kommunikatív személyiség

B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezik

Előny:

Középfokú angol nyelvtudás

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: minimum 500 000,00Ft havonta

Tapasztalat:

  • gépipari forgácsolás, ipari szerszámok, megmunkáló gépek: 3 év (Szükséges)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال